Na CES 2020 jedną z największych niespodzianek był samochód elektryczny od Sony. Jeśli obawialiście się, że projekt zakończy się na jednej prezentacji to mamy dla Was dobre wiadomości. Vision-S wyjedzie na drogi!

Sony Vision-S wygląda przepięknie. Ja jestem zachwycony jego designem chociaż mocno kojarzy mi się z Porsche Taycan. Samochód Sony zachwyca zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, prezentując kompletnie futurystyczny design.

Sony Vision-S

Pod maską też dużo się dzieje. Samochód jest napędzany dwoma silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 268 KM. Przyśpienie od 0 do 100 km/h wynosić będzie 4,8 sekundy. Maksymalna prędkość to 240 km/h.

Sony Vision-S na publicznych drogach

Na CES 2020 Sony twierdziło, że pokazało samochód, aby zaprezentować różne rozwiązania technologiczne. Jednak widząc zainteresowanie postanowili, że będą bardziej ambitni. Vision-S ma wyjechać na publiczne drogi! Sony twierdzi, że stanie się to jeszcze w tym roku podatkowym.

Sony Vision-S

Dalej może być tak, że Sony planuje tylko przetestować rozwiązania związane z autonomiczną jazdą. Ja mam jednak nadzieję, że mimo wszystko kiedyś będziemy mogli spotykać na ulicach Vision-S.

Gruppo polacco Smart Home di SmartMe

Gruppo polacco Xiaomi di SmartMe

Promozioni SmartMe

Powiązane Posty

Lascia un commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi che devono essere completati sono contrassegnati * *